Secopedia

Terörizmle Mücadelede NATO’nun Rolü 

Yazıyı Paylaşın

TOBB ETÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Nihat Ali Özcan, Terörizmle mücadelede NATO’nun rolü ve stratejileri ile üye ülkeler arası bilgi paylaşımının önemini #KavramAvcıları takipçileri için anlattı.

Center for Turkish Studies (#CTRS) bünyesinde ve Uluslararası İlişkiler Konseyi (#uik) ortaklığında, Kadir Has Üniversitesi ve #NATO Kamu Diplomasisi Birimi katkılarıyla hazırlanan #KavramAvcıları projesi, #Uluslararasıİlişkiler ve #güvenlik alanındaki Türkçe kaynak eksikliğini gidermek amacıyla hayata geçirilmiştir.

Proje kapsamında alanın önde gelen uzmanlarıyla yapılan kısa röportajlardan oluşan video arşivine ctrs.khas.edu.tr veya www.uik.org.tr internet sitesi ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden erişebilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın
Infocast Projesi
Geleneksel Olmayan Güvenlik Çalışmaları
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Secopedia’da yayımlanan çalışmalarda ifade edilen görüşler yalnızca katkı verenlere aittir ve portal editörleri, yayın kurulu, Global Academy veya UİK tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
© Global Academy. All rights reserved. Opinions expressed in works published by Secopedia belong to the contributors and do not imply endorsement by the Global Academy, IRCT, Editorial Board, or the Editors.
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Designed and developed by brain.work