Secopedia

NATO Genel Sekreteri’nin Görev ve Sorumlulukları

Yazıyı Paylaşın

Türkiye Çalışmaları Merkezi (#CTRS) bünyesinde ve Uluslararası İlişkiler Konseyi (#uik) ortaklığında yürütülen #KavramAvcıları projesi kapsamında sizler için #NATO Genel Sekreteri’nin görev ve sorumluluklarının neler olduğunu NATO Genel Sekreter Yardımcısı Büyükelçi Tacan İldem’e sorduk.

Center for Turkish Studies (#CTRS) bünyesinde, Kadir Has Üniversitesi, NATO Kamu Diplomasi Birimi ve Uluslararası İlişkiler Konseyi (UİK) katkılarıyla hayata geçirilen #KavramAvcıları projesi, Uluslararası İlişkiler ve #güvenlik alanındaki temel kavramlara dair bilgi ve #Türkçe kaynak eksikliğinin giderilmesini amaçlamaktadır.

Proje kapsamında alanın önde gelen uzmanlarıyla yapılan kısa röportajlardan oluşan video arşivine ctrs.khas.edu.tr veya www.uik.org.tr internet sitesi ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden erişebilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın
Infocast Projesi
Geleneksel Olmayan Güvenlik Çalışmaları
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Secopedia’da yayımlanan çalışmalarda ifade edilen görüşler yalnızca katkı verenlere aittir ve portal editörleri, yayın kurulu, Global Academy veya UİK tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
© Global Academy. All rights reserved. Opinions expressed in works published by Secopedia belong to the contributors and do not imply endorsement by the Global Academy, IRCT, Editorial Board, or the Editors.
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Designed and developed by brain.work