Secopedia

İnsani Güvenlik Nedir? 

Yazıyı Paylaşın

Türkiye Çalışmaları Merkezi (#CTRS) bünyesinde ve Uluslararası İlişkiler Konseyi (#uik) ortaklığında yürütülen #KavramAvcıları projesi kapsamında sizler için kavramının ne olduğunu Centre for Trust, Peace and Social Relations Eş-Direktörü Prof. Dr. Alpaslan Özerdem’e sorduk.

“Kavram Avcıları: Yeni Başlayanlar için Video Serisi” projesi, Uluslararası İlişkiler ve güvenlik alanındaki temel kavramlara dair bilgi ve Türkçe kaynak eksikliğinin giderilmesi amacıyla hayata geçirilmiştir.

Kadir Has Üniversitesi ve NATO Kamu Diplomasi Birimi katkılarıyla gerçekleşen proje kapsamında alanın önde gelen uzmanlarıyla yapılan röportajların tamamına http://ctrs.khas.edu.tr internet sitesi veya veya www.uik.org.tr internet sitesi ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden erişebilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın
Infocast Projesi
Geleneksel Olmayan Güvenlik Çalışmaları
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Secopedia’da yayımlanan çalışmalarda ifade edilen görüşler yalnızca katkı verenlere aittir ve portal editörleri, yayın kurulu, Global Academy veya UİK tarafından onaylandığı anlamına gelmez.
© Global Academy. All rights reserved. Opinions expressed in works published by Secopedia belong to the contributors and do not imply endorsement by the Global Academy, IRCT, Editorial Board, or the Editors.
2024 © Global Academy. Tüm hakları saklıdır. Designed and developed by brain.work